informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

OŚWIETLENIE W RYTMIE TANGO

Różnorodność barw, energooszczędność i najnowsza technologia LED – to główne walory opraw oświetleniowych TANGO z serii Music Line. Ta innowacyjna propozycja od firmy SKOFF pełni funkcję zarówno użytkową, jak i dekoracyjną, dzięki czemu daje wiele możliwości aranżacyjnych.


Zastosowanie opraw LED - owych TANGO jest bardzo szerokie – wpływa na to nie tylko ich oryginalny design, ale również łatwość montażu. Są bardzo płaskie i niewiele odstają od obszaru zamocowania co sprawia, że możemy nimi bez problemu oświetlić ciągi komunikacyjne, stopnie schodów, ściany, witryny meblowe czy meble kuchenne. Ponadto wydzielają minimalną ilość ciepła i tym samym można je montować bezpośrednio na elementach łatwopalnych, takich jak drewno czy płyty meblowe. Pobierają przy tym niewiele energii, poprzez co obniżają koszty eksploatacji, które w stosunku do tradycyjnego oświetlenia są nieporównywalnie niższe. Efekt ten uzyskano dzięki użyciu wysokiej jakości diod LED.


- Diody LED-owe charakteryzują się nie tylko niskim poborem energii, ale i długą żywotnością – mówi Karina Skiba z firmy Skoff – Dzięki nim każda z opraw TANGO działa nawet przez ok. 50 tys. godzin, a do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jedynie stałego napięcia 10V. Niewątpliwie ten czynnik przyczynił się do ogromnej popularności modelu, który od 5 lat jest naszym topowym produktem z serii Music Line.


Oprawy TANGO znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest dodatkowe doświetlenie przestrzeni i wyróżnienie jej światłem. Nie dziwi więc fakt, że coraz częściej używane są w miejscach publicznych, w hotelach, biurowcach czy w halach sportowych, gdzie kładzie się nacisk na prawidłowe i funkcjonalne oświetlenie. Produkt ten jest równie przydatny w prywatnych domach – umożliwia swobodne poruszanie się po mieszkaniu o każdej porze dnia i nocy bez konieczności użycia głównego światła, co w konsekwencji przekłada się na niższe koszty zużycia energii. Dodatkowo dzięki skierowaniu oświetlania w dwóch płaszczyznach (w dół oraz w bok – promień odbity), oprawy są zdrowe dla oczu, gdyż zapewniają światło miękkie i eliminują tzw. efekt olśnienia.


W zależności od wyboru rodzaju oprawy, można ją instalować na trzy sposoby – w standardowych puszkach elektrotechnicznych umieszczonych w wykonanych otworach (TANGO, mini TANGO, DUO TANGO), używając taśmy samoprzylepnej lub kleju (stick TANGO, mini stick TANGO) oraz za pomocą wkrętów (TANGO max). Oprawy TANGO w całości produkowane są w Polsce i dostępne są w czterech barwach emisji światła : białym (ciepłym i zimnym), czerwonym, zielonym i niebieskim.


Produkt został doceniony przez specjalistów z branży, którzy podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MEBLE 2005 przyznali oprawom TANGO złoty medal.


Linię opraw TANGO z serii Music Line tworzą:
• Oprawa TANGO mini
• Oprawa TANGO mini stick
• Oprawa TANGO
• Oprawa TANGO stick
• Oprawa DUO TANGO
• KINKIET DUO TANGO
• Oprawa TANGO maxŹródło: Agencja inplusPR -
Dodał: admin

Data dodania: 20-09-2011

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.