informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 71 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nadal chętnie będziemy zadłużać się na mieszkanie

   Polacy wciąż chętnie zaciągają kredyty hipoteczne. Banki szacują, że w bieżącym roku pożyczymy 68 mld zł - podaje Gazeta Wyborcza.
   "Tak duże wzrosty nie mogą dziwić. Wydłużony okres spłaty nawet do 40-50 lat, obniżona do minimum marża, pożyczanie kwot przewyższających nawet wartość mieszkania czy poszerzanie katalogu akceptowanych źródeł dochodu klientów - to tylko niektóre przyczyny rekordowego zainteresowania kredytami" - podaje Gazeta Wyborcza.
   "Są i minusy. Rosnące ceny mieszkań sprawiły, że musimy pożyczać od banków coraz więcej pieniędzy. Jeszcze w styczniu średnia wartość kredytu mieszkaniowego wynosiła 162 tys. Na koniec roku było to już o 20 tys. więcej. W sumie na domy i mieszkania Polacy pożyczyli już 120 mld zł. Tylko w ciągu ostatniego roku ta suma zwiększyła się aż o 62 proc." - informuje dziennik.
   Kredyt we frankach jest wciąż tańszy w porównaniu z kredytami w złotówkach. Jeśli Rada Polityki Pieniężnej w dalszym ciągu będzie podwyższać stopy procentowe, a nasza waluta będzie wciąż silna, może spodziewać się, że na kredycie we frankach zarobimy. Trudno jednak przewidzieć, co stanie się za kilka, kilkanaście lat, dlatego wybór odpowiedniego kredytu może okazać się losem na loterii.

   Więcej w Gazecie Wyborczej, w artykule, pt. "Nadal będziemy pożyczać na mieszkania".Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 22-02-2008

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.