informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 54 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bezrobocie w Polse maleje najszybciej w UE
   Bezrobocie w Polsce maleje najszybciej w Unii Europejskiej - pisze "Gazeta Prawna". Wskaźnik bezrobocia jest obecnie niższy niż w czterech innych państwach Wspólnoty. Stało sie tak po raz pierwszy od chwili naszego wejścia do Unii - czytamy w gazecie.
   Jak podał Eurostat, wskaźnik bezrobocia w całej Wspólnocie wyniósł w grudniu 6,8 procent. W Polsce wynosił on 8,1 proc. Z najwyższym bezrobociem boryka się obecnie Słowacja- 10, 8 procent. Wyższe niż w Polsce jest także w Hiszpanii, Portugalii i Grecji. Najmniej osób bez pracy jest w Holandii - tylko 2,9 proc., a także w Danii, na Cyprze i Litwie.
   "Gazeta Prawna" przypomina, że w 2004 roku wskaźnik bezrobocia wynosił w Polsce aż 19 procent. Tylko w ciągu ostatniego roku zmniejszył się on z 11,8 proc. do 8,1. Druga pod tym względem Bułgaria zanotowała spadek z 8,2 do 5,8 proc.
   Więcej o poziomie bezrobocia w Polsce i w Europie pisze "Gazeta Prawna".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 01-02-2008

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.