informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Mobilna telewizja hitem, choć jeszcze nie zaczęła działać
   Telewizja mobilna stała się przebojem, zanim jeszcze zaczęła działać - pisze "Puls Biznesu". Wczoraj PTC i Centertel podpisały list intencyjny o współpracy przy tworzeniu standardów pozwalających na wdrażanie i rozwój mobilnych usług nowej generacji. To przełom na rynku telefonii - podkreśla gazeta.
   Dziennik pisze, że aż 50 firm chce przyłączyć się do konsorcjum, które przez rok będzie mogło testować w Polsce mobilną telewizję. 18-go grudnia mają przedstawić propozycje Urzędowi Komunikacji Elektronicznej. Na razie w sprawie wspólnych testów dogadało się 12 firm działających pod egidą Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Jednak - jak dodaje gazeta - zainteresowanych jest znacznie więcej.
   "Puls Biznesu" pisze, że od strony technicznej wprowadzenie telewizji mobilnej jest możliwe w ciągu trzech - czterech miesięcy. Dziennik zwraca jednak uwagę, że znacznie więcej czasu zajmują kwestie regulacyjne i proceduralne.
   Więcej o wprowadzaniu telewizji mobilnej w Polsce - w "Pulsie Biznesu".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 02-12-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.