informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 68 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Cisco wierzy w inwestycje w high-tech w Europie Środkowej

   Cisco i spółka 3TS Capital Partners powołały nowy fundusz venture capital, który będzie inwestować w firmy technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej.

   Fundusz na początek ma do dyspozycji 30 mln euro, które będzie inwestował w Polsce oraz kilkunastu innych krajach - od bałtyckich, przez Ukrainę po Bałkany. 
   Państwa z tego regionu tworzą nowatorskie rozwiązania m.in. w technologiach szerokopasmowych, bezprzewodowych, związanych z bezpieczeństwem. Są w czołówce państw korzystających z VoIP [telefonia internetowa], multimediów, gier oraz oprogramowania do telefonów komórkowych. Możliwości tego regionu nieustannie wzrastają - uważa Kaan Terzioglu, wiceprezes Cisco na Europę Środkowo-Wschodnią.
   W polu zainteresowania funduszu (nazwanego 3TS-Cisco Growth Fund III) mają być małe i średnie firmy technologiczne, medialne i telekomunikacyjne. Zarządzać funduszem będzie 3TS Capital Partners, firma, która już jest dużym inwestorem venture capital w regionie, zarządzając kapitałem rzędu 200 mln euro (są to pieniądze m.in. od Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju). W Polsce 3TS jest obecnie udziałowcem m.in. w spółce reklamy internetowej Click.Ad oraz w firmie Komex zarządzającej siecią kikudziesięciu sklepów dla młodzieży pod marką 5.10.15.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 15-11-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.