informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 66 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kolejki rolników po unijne pieniądze
   Na tydzień przed składaniem wniosków o unijne pieniądze podlascy rolnicy już teraz ustawiają się w kolejce. Na społeczną listę przed białostockim oddziałem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wpisało się już blisko 470 osób. Chcą dostać dopłaty na modernizację gospodarstw rolnych. Chodzi o zakup maszyn, czy przebudowę budynków gospodarczych. W całym kraju podzielonych zostanie 360 milionów euro.
   Rolnicy kolejkową listę stworzyli już w piątek rano. Wiedzą, że unijne pieniądze nie starczą dla wszystkich chętnych. Wnioski trzeba składać osobiście w biurze wsparcia inwestycyjnego w Białymstoku.
   Ta forma pomocy jest już znana podlaskim rolnikom, bowiem korzystali z niej w ramach Sektorowego programu operacyjnego. Wówczas nosiła ona nazwę "Inwestycje w gospodarstwach rolnych". Wtedy wśród osób, które złożyły wnioski odbyło się losowanie. Teraz będzie liczyć się kolejność zgłoszenia.
   Dlatego rolnicy już teraz utworzyli kolejkę. Przed budynkiem Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Białymstoku drugą noc spędzi blisko 50 rolników.
   300 tysięcy złotych to maksymalna kwota o jaką mogą się ubiegać rolnicy przy listopadowym dzieleniu unijnych pieniędzy. Do najbliższego piątku w Białymstoku pilnuje kolejki kilkudziesięciu podlaskich rolników.
   W całym kraju unijnych pieniędzy wystarczy dla około 20 tysięcy osób. Tak szacuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
   Przyjmowanie wniosków rozpocznie się 9 listopada, czyli w najbliższy piątek.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 06-11-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.