informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 66 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Banki poszukują kilku tysięcy pracowników

   Po zachłyśnięciu się internetem i bankowością elektroniczną, w instytucjach finansowych trwa wielki odwrót. Większość instytucji myśli o rozwoju sieci i szuka nowych pracowników - pisze dziennik "Polska".


   Z badań przeprowadzonych przez Związek Banków Polskich wynika, że ponad 80 proc. Polaków chce mieć bank z placówkami. "- Tak deklarują nawet osoby, które większość operacji przeprowadzają przez internet, a do oddziału zachodzą raz na dwa - trzy lata, zwykle tylko w celu podpisania umowy kredytowej" - mówi Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes ZBP.
   Jak podaje gazeta, "największe banki deklarują, że w najbliższych miesiącach otworzą ponad tysiąc placówek. Tylko w nich zamierzają zatrudnić około 3 tys. osób. To dobra wiadomość dla tych, którzy chcą znaleźć lub zmienić pracę. - Obecnie prowadzimy rekrutację na blisko 150 stanowisk związanych przede wszystkim ze sprzedażą produktów bankowych i obsługą klientów w nowo otwieranych oddziałach oraz w pionach operacyjnym i informatycznym w Gdańsku - deklaruje Aleksandra Kwiatkowska, rzecznik GE Money Banku.", czytamy.
   Jeszcze lepiej jest w Banku Millennium, który w dwa lata zamierza przyjąć ponad tysiąc pracowników, przede wszystkim do sprzedaży kredytów hipotecznych, kart kredytowych, kredytów konsumpcyjnych i produktów inwestycyjnych [...]. BGŻ szuka menedżerów bankowości detalicznej, dyrektorów oddziałów, osób do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. A BRE Bank doradców klientów korporacyjnych i zamożnych indywidualnych oraz analityków sprzedaży [...].", informuje "Polska".
   Więcej na ten temat w sobotnim wydaniu dziennika "Polska".


Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 28-10-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.